bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
1
topic
[LSSD] Darius Lorenzo
marcisxd
Lietotājs
52 atbildes forumā
Online: 2d 3h 25m
Redzēts 10. martā, 21:51
Pievienots, 2020. gada 19. augustā, 13:44

Los Santos County Sheriff's Department | Realism Dispatch Enhanced ...

LOS SANTOS ŠERIFA DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMA

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

Sodāmība nedrīkst pārsniegt - 3 sodus par ceļa satiksmes noteikumu pārkāpšanu mēneša laikā.

Sodāmība nedrīkst būt augstāka par zādzībām un huligānisma tipa noziegumiem.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Lorenzo
1.2 - Vārds: Darius 
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums: 200493
1.5 - Vecums: 27
1.6 - Dzīvesvietas adrese: Los Santos, Vice Street #23
1.7 - Tālrunis: 877484
1.8 - Pašreizējās licences

[X/] Autovadītāja apliecība

[X/✓] Motocikla vadītāja apliecība

[X/✓] Gaisa transporta vadīšanas apliecība


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [X/]; Asociāta grāds [X/✓]; Bakalaura grāds [X/]; Maģistra grāds [X/✓]; Doktora [X/✓]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: San Fierro Policijas Departements
2.3 - Amata nosaukums: Virsnieks
2.4 - Iegūtie sertifikāti: Labākais braucējs.


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Šerifa Departamentam? (150 vārdi minimums): Visu savu dzīvi esmu darijis kaut ko sakarā ar policiju. Mans vecaistēvs bija šerifs San Fierro Policijas Departamentā, kā arī mans tēvs bija galvenais virsnieks. Es pats San Fierro Policijā biju tikai virsnieks. Esmu vairākkārt redzejis ka cilvēki ļoti pārgalvigi izturas uz ceļiem - agresīvi brauc, parkāpj ātrumu, es varētu turpināt līdz vakaram. Gribu lai tas tā vairs nenotiek, jo katru dienu ir pa vairākām avārijām un apšaudēm. Kanditēju uz policijas amatu, jo vēlos lai tā vairs uz ceļiem nebūtu. Esmu pabeidzis augstskolu un man ir bakalaura grāds. Esmu beidzis arī Policijas akadēmiju San Fierro. Vēlos ļoti strādāt šajā amatā un būšu spējīgs pasargāt Los Santos no ļaunuma.
3.2 - Kādi, Jūsuprāt, būs jūsu pienākumi?:  Kalpot valstij un Los Santos Šerifa Departamentam. Ievest kārtību iekš Los Santos un aizsarāgt to no likuma pārkāpējiem. 
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Šerifa Departamentā: Vēlos paplašīnāt savu pieredzi šajā amatā. Iegūt savstarpēju cieņu no kolēģiem un no paša departamenta. Iepazīt jaunus cilvēkus un ieviest kārtību uz ielām un ceļiem.


| Sadaļa 4 - Zvērests |
Es, [Darius Lorenzo], apzinos, ka visa informācija, ko esmu sniedzis aplikācijā ir patiesa un pilnīga. Viss programmas saturs ir mans darbs. Es saprotu, ka jebkuras informācijas viltošanu, sagrozīšanu, apzinātu informācijas nesniegšanu vai slēpšanu var uzskatīt par iemeslu tūlītējai atlaišanai.
 
Es, [Darius Lorenzo], apstiprinu, ka visi ieraksti šajā aplikācijas veidlapā ir pareizi. Es apņemos, ka gadījumā, ja tiek konstatēts, ka kāda no manis sniegtajām ziņām ir viltota vai nepilnīga, vai jebkāda man slēpta materiāla informācija, manu kandidatūru var atcelt.
 
Es, [Darius Lorenzo], kā Los Santos Šerifa Departamenta pašreizējais pretendents un potenciālais darbinieks, saprotu, ka jebkura darbība, ko es veicu šajā jomā, ir tikai mans  personiskais spriedums. Tas nozīmē, ka tad, ja lieta, kas saistīta ar mani, tiks nosūtīta uz tiesu, es būšu atbildīgs par savu rīcību. Tas attiecas arī uz kaitējumu, kas tiek nodarīts Šerifa Departamentam saistībā ar manis veiktajām darbībām. 
 
                                                                                                                                                             Parakstīts, 

[PARAKSTS] D. Lorenz
[DATUMS] 19.08.20

(( | Sadaļa 5 - OOC Informācija | ))


5.1 - Vecums: 18
5.2 - In-Game UCP vārds: marcisxd
5.3 - Vai Tu jebkad iepriekš esi bijis policijas tipa organizācijā? Jā, kaut ko zinu, bet esmu piemirsis lietas.
5.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? : Jā.
5.5 - Vai Tu spēsi lietot programmu TeamSpeak3?: Jā.
5.6 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ): http://prntscr.com/u24zt3

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 20. augustā, 02:03
1
post

Varbūt sākumā izvēlies kur tu iesi? PD vai SD? Nevienā no sastāviem nevajag cilvēkus, kuri nevar izvēlēties frakcijas un bliež cv uz abām, ja vienā nepaņema tad kādēļ lai paņemtu otrā? Nē, cilvēkus kuri nespēj loģiski spriest netiek gaidīti nevienā no LEO frakcijām.
Noraidīts, bez IC tekstiem, neesi pelnījis SD vietu! 
Next cv pēc 2 nedēļām. 

Pēdējo reizi rediģēja , 2020. gada 20. augustā, 02:04.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 22 ( 107 skatījumi )
marcisxd, fletcher2, Lauronja, , Angelis, sprīdītis, Sneaky, Kristers, ivanovs, dandijs, Raivis, archaa, Skrevele, RavenS, mamba yeaz, BOOM , LUĪZE, CryptixLV, Freimis, A1, Tējaaa, Jankellls