bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
0
topic
[Gamemaster] archaa
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 14. augustā, 19:57

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[X  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artūrs.

Iepriekšējie nickname: arca912.

Tavs vecums: 15  

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Just Taylor , LSZD Priekšnieks , John Lopez, Leitnants LSPD ,Vadim Chaslavo , Mid Night Racers, Mark Taylor FMK , Tay Salvatore neaktīvs, Steven Orion neaktīvs.

Pieredze kā Gamemaster: Esmu bijis uzraugs , mēnešniekos , kā arī nedēļniekā.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze Roleplay'a ir aptuveni 4-5 gadi , sāku 2015 vai 2016 gadā , ar SAMP kur šņorēju šņorītes, pēc kā piegāju MTA , sāku ar PH ,pēc kā aizgāju tālāk uz Kicku.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Diemžēl jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):   https://imgur.com/a/0I30WPC">https://imgur.com/a/0I30WPC

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Šeit

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista tieši šeit kļūt par Uzraugu , tādēļ ka redzu ,ka pašlaik serverī , uzraugi nav paši aktivākie . Mani šeit motivē pieteikties , tādēļ ka redzu , ka šajā projektā nāk diezgan jauni cilvēki , kuri nav ieguvuši Roleplay pamatus , pēc kā vienkarši sakot troļļo šeit , tādēļ esmu šeit , lai palīdzētu spēlētājiem apgūt roleplay prasmi.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Tātad , galvenokārt vēlos motivēt jūs pieņemt tieši mani šajā amatā , tādēļ ka uzskatu , ka esmu piemērots šim amatam , jo esmu gatavs uzklausīt spēlētājus un palīdzēt viņiem , kā arī rādīt tiem kvalitatīvu piemēru , lai viņiem būtu uz kā tiekties , un nenotiktu nekāda veida pārkāpumi , neesmu šeit , lai tikai uzņemtu report , bet turpināt ko esmu darījis . Bet esmu šeit arī tādēļ ka ir redzami acīmredzami spēlētāji , kuri neņem vērā projektu nopietni , nebāzīšu visus jailā pēc kārtas , bet centīšos atrisināt situāciju , tā lai varētu iztikt bez jailiem. Esmu cilvēks ar labām komunikācijas spējām , kā arī labsirdīgs , cenšos visiem izpalīdzēt , cenšos cienīt citus , lai viss notiktu bez pārpratumiem, cenšos darīt lietas precīzi , lai pēc tam nerastos pārpratumi ar spēlētājiem , ir protams arī kļūdas no manas puses , bet no kļūdām ir jāmācās , tādēļ esmu šeit . Spēju pielāgoties jebkurai situācijai pēc kā izvērtēju situāciju un cenšos dod savu risinājumu, palīdzu cilvēkiem izkulties no ķezas , pēc noteiktajiem noteikumiem, nekonfliktēju ar cilvēkiem. Pēdējos 6-8 mēnešus esmu atradies šajā serverī , pētijis tā struktūru , esmu sapratis cilvēkus , un izprotu ko viņi parasti dara dažādās situācijās, tādēļ apmēram zināšu  , kas katram cilvēkam pieklibo , un varēšu pamācīt cilvēkam to ko viņš neizprot, dara nepareizi. Esmu komunikabls cilvēks tādēļ domāju , ka ar personām būs viegli komunicēt , jo spēju atrast risinājumu jebkurai situācijai , kā arī atrast izeju , jebkurai situācijai kurā persona ir iestrēgusi. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā.

Piebilde: Droši rakstāt PM , kādas kļūdas esmu pieļāvis , jo kļūdities var katrs.

Ar cieņu Archaa.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 15. augustā, 20:30.

 

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 15. augustā, 19:49
0
post

laikam jau par, kāpēc gan ne?

 

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2020. gada 16. augustā, 11:08.
Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 6. maijā, 22:35
Pievienots, 2020. gada 15. augustā, 19:59
0
post

pret, apdomā vai tiešām vēlies sabeigt nervus 15gados, nedomāju ka izturēsi kādu garāku situāciju, kur visu vajag kārtīgi pārbaudīt.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts pirms 15 stundām
Pievienots, 2020. gada 15. augustā, 20:33
0
post

No manīm būs PAR , pieteikums piesaistīja , nedaudz gramatikas kļūdas , cerams , ka spēsi uzklausīt katru spēlētāju un noskaidrot situāciju , jo , kā redzams , nemāki pieņemt zaudējumus un citu viedokli , bet novēlu veiksmi.

 

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 16. augustā, 01:52
0
post

lol nebūs,  neesi pat virs vidējā līmeņa

Premium
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 6h 26m 02s
Redzēts 2021. gada 02. janvārī, 06:01
Pievienots, 2020. gada 16. augustā, 08:21
0
post

pret, 15 gados japieversas skolai nevis kautkadiem datoriem

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts Vakar, 13:59
Pievienots, 2020. gada 28. augustā, 13:01
0
post

Atteikts pamatojoties uz balsīm un ajail vēsturi.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0