bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
7
3
topic
[Gamemaster]Gangsta
Gangsta
Lietotājs+
35 atbildes forumā
Online: 17d 8h 20m
Redzēts 2022. gada 04. novembrī, 12:19
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 00:28

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Arnolds

Iepriekšējie nickname: Gangsta

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Arnold Antonio (LSAK konficētājs/mehāniķis), Rodriguez Lefonsi (LSGD), Hanry De Morza (N/A)

Pieredze kā Gamemaster: Nu teikšu kā ir, pieredze šai jomā man nav nekāda, bet domāju man nebūtu problēmas šeit šo pieredzi iegūt, jo nu kautkur jau man ši pieredze ir jaiegūst.

 

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay iesāku nessen, cik nu neesen 2020. gada februārī. Mani pieaicināja draugs, teica lai nāku spēlēt, un tā arī tas viss aizgāja, sākuma jau pārkāpu noteikumus, jo nebija īsti saprašana, kas ir RP, bet pēc laika pats pārlasīju visus noteikumus un sāku saprast kas ir RP. Bet tagad ko vajag zināt zinu. Pa visu šo laiku esmu guvis labu pieredzi RP

 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Diemžēl esmu

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]:  https://imgur.com/a/dLtSg88">https://imgur.com/a/dLtSg88

 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sveiki, mani sauc Arnolds 16gadus jauns. Ikdiena man nav nekāda īpaša, bet nu katra diena paiet garažā, skruvējot un ņemoties, pārejo atlikušo laiku pavadu pie datora. Cik nu sanak pie kompja sedēt tik sanāk. Agrāk spēleju tikai Freeroam,bet ar katru dienu saku viņu spēlēt ar vien mazāk un mazāk, nebija vairs motivācijas freeroam spēlēt... Bet tad mani pasauca draugs spēlet MTA.KICK.LV, izdomaju ienākt, nebiju domājis ka tik ilgi noturēšos bet nu redz, kas notika tas notika, saku spelet. Visticamāk esmu arī lielākai servera daļai nepazīstams, bet nu domāju kādai daļai jau esmu pazīstams.

 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Mani piesaista būt šajā serverī par Gamemasteru, jo cik esmu ON redzu dažus noteikumu pārkāpējus. Dažkārt kad vajag kādu GM/AD viņi nav on vai arī ir on, bet nepieņem reportus, bet tas ir tikai normali jo nu visiem ir privātā dzīve un ne visiem ir laiks spēlet datorspēles.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Šajā serverī es domāju esmu pietiekami aktīvs. Šeit, Serverī man katra diena paiet, varētu pat teikt ļoti forši. Un arī pa lielam nespēlēju nevienu citus RP blakus projektus, ir sanācis ieet, bet tad arī tik pat ātri pazūdu no turienas. Ir bijušas situācijas, kad kāds saka CUT un man ir uzreiz tads, tiešām neizproti tos notekeikumus... Nē nu protams pēc manām domām uz doto brīdi spēlētaji ir nedaudz samazinājušies, bet tikuntā starp šiem spelētājiem atrodās kāds pārkāpējs, bet ne visi tam var izsekot līdz. Takā ja cik saprotu drīz bus servera restarts, tad būs visādi jauniņie, kuri protams būs jāapmāca.

Uzskatu, ka šis projekts ir tiešam labi attīstījies, man piemēram nav nekādu iebildumu pret projektu, jo nu te tiešam viss ir kārtībā, varbūt tur reizēm ielago, bet man tas galīgi neuzstrauc.Visu saprotu no sākuma man būs pagrūtāk apgūt šīs visas komandas un iejusties GM pienākumā, bet nu cik man teica neesot baigi grūti atcerēties un pēc laika visu samacīšot. Arī ja kādam būs nepieciešama palīdzība, vienmēr būšu atsaucīgs, ipalīdzēšu cik nu vien spēšu

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā apzinos

Pēdējo reizi rediģēja Gangsta, 2020. gada 25. augustā, 16:28.
sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 00:30
0
post

Noname. Es pirmo reizi tevi redzu.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 00:30
2
post

PRET,  vispirms parādi sevi, tu tikai strādā LSAK, ar to tu neko nepanāksi, un neko nesasniegsi. :) :D

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 00:32
0
post

PRET  ,nēesmu redzējis kā tu erpo un nēesi sastapts InGame.

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 00:49
1
post

Pilnīgs noname, nekādi neesi parādijis sevi. Pirmo reizi redzu,  history's arī nav labs, bet tas nav primārais.  Erpo ļoti, ļoti mazu laiku. 

Nebūs.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 00:50
2
post

Esmu redzējis ka erpo, aktivitāte arī ļoti laba, pat labāka nekā citiem.. Galva uz pleciem un zin savus pienākumus, būšu PAR

Animated GIF

 

Incident
Lietotājs
17
15 atbildes forumā
Online: 1d 6h 42m
Redzēts 2020. gada 16. augustā, 17:00
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 00:51
0
post

man skiet, ka arnolds ir izcils amata kandidats! rekomendeju

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 01:03
0
post

Noname , neesi izcēlies citu vidū , sorry no manis tomēr antirekomendācija. Nedaudz meģini iesaistīties RP.

 

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 02:25
1
post

Čau draugs, kas tu esi draugs? Tiešām neesi ar neko izcēlies, tāpēc ANTI.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 08:07
0
post

Anti rekomendācija, sāksim ar to, ka uzraugi ir tie kuri parāda servera līmeni, pēc tā kā viņi palīdz, atiecās pret speletājiem, tā arī rodās pirmais iespaids par serveri, sekojoši, nessi parādījis nekādu interesi, lai iesaistītos administrācijas pienākumu izpildē, ja tev tiešām būtu interese piedalīties, tad noteikti tu atrastu veidu kā pievērst sev uzmanību, lai kopienas lietotāji iepazīst tevi un administrācijas sastāvs...

No tevis nav bijuši nekādas frakcijas kurās paradītu savu līmeni, braukt ar vilcēju var katrs..

Neviena jedzīga topika, tikai mehāniķa spēju pieteikumi un sudzības... 


Un ar šādiem noteikumu pārkāpumiem vēlies vel macīt speletājus? Drizāk būtu jāmāca tevi.

Motivācijas vēstulei jabūt minimums 250 vārdiem, tev ir 100, ĻOTI ESI PACENTIES. 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 09. augustā, 10:02.


Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts 6. maijā, 13:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 09:01
0
post

Pret, kapracis paskaidroja.


draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 09:02
0
post

Pret, pirmo reizi tevi dzirdu.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 10:18
0
post

Piekrītu @Kapracis teiktajam , neesi piestrādājis pie paša pieteikuma , pieteikums pats par sevi nepiesaistīja , no manīm būs PRET.

 

 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 40m
Redzēts Vakar, 22:43
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 12:54
0
post

slow down dude, bik pa atru vel, pret

fujax

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 13:00
0
post

Huh,tiešām tev vaig to statusu?? -PRET-,sāksim ar to,ka tu nēsi izcēlies citu cilvēku acīs,pašam arī ir tādi parkāpumi,kurus esot staffa nedrīkst pieļaut,Manuprāt būtu tevi jāpārmāca lai tiešām saprastu kad nevaig pārkāpt noteikumus.

+ Piebildīšu to,ka arī tavs pieteikums ir pārāk švaks un tu nebūsi viens no īstajiem pretendentiem uz šo amatu


uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts Vakar, 13:59
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 13:04
0
post

nu ja GANGSTA, tad jau laikam jaieliek par. savadak vel kads izdauzis man durvis pa nakti un sacirtis gabalos par minusu.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 13:05
0
post

Neesi tas spīdošākais kandidāts uz statusu, bet why not, visiem jādod iespēja :D

Esmu sastapies ar tevi IG, patīk neievērot 10. noteikumu, bet nu, kam negadās..

Par! Veiksmi.

 

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 13:13
5
post

``` Pieredze Roleplay jomā: Roleplay iesāku nessen, cik nu neesen 2020. gada februārī. Mani pieaicināja draugs, teica lai nāku spēlēt, un tā arī tas viss aizgāja, sākuma jau pārkāpu noteikumus, jo nebija īsti saprašana, kas ir RP, bet pēc laika pats pārlasīju visus noteikumus un sāku saprast kas ir RP. Bet tagad ko vajag zināt zinu. Pa visu šo laiku esmu guvis labu pieredzi RP ```

Nē nu, mehaniķis vai vilcejs noteikti var iegūt ''labu rp pieredzi''. /me Novelk āķi un pieliek to pie bampera , /me Paceļ krānu. Ar to arī beidzas tavs roleplay. 
Labāk būtu kādu rp pamācību izveidojis or smth like that. 

PRET!

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 6. maijā, 22:35
Pievienots, 2020. gada 15. augustā, 20:17
0
post

Aktivitāte ir, sodāmības arī ir, bet tās ir pavecas, ilgu laiku nēesi sodīts. Žēl, ka nēesi veidojis sava veida frakciju, vai erpojis un licis ekrānšāviņus, lai pārbaudītu tavas prasmes roleplay jomā.

Par!

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts Vakar, 13:59
Pievienots, 2020. gada 28. augustā, 13:04
0
post

Atteikts pamatojoties uz ajail vēsturi. /history ar vairāk kā 5 sodiem automātiski tiek noraidīts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0