bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
1
topic
Šerifu departamenta pieteikums.
BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 02. augustā, 19:05

Los Santos County Sheriff's Department | Realism Dispatch Enhanced ...

LOS SANTOS ŠERIFA DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMA

Iesūtītājiem:

Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai.

Sodāmība nedrīkst pārsniegt - 3 sodus par ceļa satiksmes noteikumu pārkāpšanu mēneša laikā.

Sodāmība nedrīkst būt augstāka par zādzībām un huligānisma tipa noziegumiem.

| Sadaļa 1 - Personālā Informācija |
1.1 - Uzvārds: Johanson
1.2 - Vārds: Demar
1.3 - Dzimums: Vīrietis
1.4 - Dzimšanas datums:  20 Februāris, 1992 gads.
1.5 - Vecums: 28 gadi.
1.6 - Dzīvesvietas adrese: Pašreiz dzīvoju parastā dzīvoklī, tuvumā pie Binco.
1.7 - Tālrunis: 748145
1.8 - Pašreizējās licences: Autovadītāja apliecība, motocikla vadīšanas apliecība.

[X/✓] Autovadītāja apliecība - ✓

[X/✓] Motocikla vadītāja apliecība - ✓

[X/✓] Gaisa transporta vadīšanas apliecība - X


| Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība |
2.1 - Augstskola [X/✓]; Asociāta grāds [X/✓]; Bakalaura grāds [X/✓]; Maģistra grāds [X/✓]; Doktora [X/✓]
2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: Tagad nekur nestrādāju, biju strādājis LSPD, kā arī LSGD, bet tagad izdomāju iet uz Šerifu departamentu.
2.3 - Amata nosaukums: Kadets
2.4 - Iegūtie sertifikāti: Īsti neatceros.


| Sadaļa 3 - Jautājumi |
3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Šerifa Departamentam? (150 vārdi minimums): Es vēlos pasargāt savu dzimto zemi Los Santos,kā arī protams notvert visus pārgalvīgos braucējus. Vēlos samazināt slikto cilvēku skaitu iekš Los Santos tādejādi noturot un arestējot visus kuri dara sliktu, saprotu, kad varu zaudēt dzīvību, bet darīšu visu, lai pasargātu Los Santos iedzīvotājus, kā arī savus kolēģus, un iešu līdz pēdējam, esmu ļoti paklausīgs, un darīšu ko man liks, nav tā, kad daru pretēji, ja man kautko liek, es esmu ļoti drosmīgs, esmu izgājis policijas akadēmiju, un saprotu, ko daru, tāpēc es vēlos strādāt Šerifa departamentā, saprotu, kad var sanākt arī tā, kad kādā apšaudē mani nošaus, bet vēlos lai ziniet, kad vienmēr gribēju, gribu, un gribēšu palīdzēt savai pilsētai !
3.2 - Kādi, Jūsuprāt, būs jūsu pienākumi?: Noķert tos pārgalvīgos braucējus, palīdzēt cilvēkiem, un darīt visu, lai pastāvētu par savu dzimto pilsētu Los Santos ! 
3.3 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Šerifa Departamentā: Vēlos palīdzēt cilvēkiem, un darīt savu darbu.


| Sadaļa 4 - Zvērests |
Es, [ Demar Johanson ], apzinos, ka visa informācija, ko esmu sniedzis aplikācijā ir patiesa un pilnīga. Viss programmas saturs ir mans darbs. Es saprotu, ka jebkuras informācijas viltošanu, sagrozīšanu, apzinātu informācijas nesniegšanu vai slēpšanu var uzskatīt par iemeslu tūlītējai atlaišanai.
 
Es, [ Demar Johanson ], apstiprinu, ka visi ieraksti šajā aplikācijas veidlapā ir pareizi. Es apņemos, ka gadījumā, ja tiek konstatēts, ka kāda no manis sniegtajām ziņām ir viltota vai nepilnīga, vai jebkāda man slēpta materiāla informācija, manu kandidatūru var atcelt.
 
Es, [ Demar Johanson ], kā Los Santos Šerifa Departamenta pašreizējais pretendents un potenciālais darbinieks, saprotu, ka jebkura darbība, ko es veicu šajā jomā, ir tikai mans  personiskais spriedums. Tas nozīmē, ka tad, ja lieta, kas saistīta ar mani, tiks nosūtīta uz tiesu, es būšu atbildīgs par savu rīcību. Tas attiecas arī uz kaitējumu, kas tiek nodarīts Šerifa Departamentam saistībā ar manis veiktajām darbībām. 
 
                                                                                                                                                             Parakstīts, 

[PARAKSTS] DemarJ
[DATUMS] 02.08.2020

(( | Sadaļa 5 - OOC Informācija | ))


5.1 - Vecums: 13
5.2 - In-Game UCP vārds: kurtaturta
5.3 - Vai Tu jebkad iepriekš esi bijis policijas tipa organizācijā? Jā, LSPD.
5.4 - Vai Tu lietot programmu Discord? : Jā.
5.5 - Vai Tu spēsi lietot programmu TeamSpeak3?: Jā.
5.6 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ):

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 02. augustā, 19:34
0
post

Los Santos County Sheriff's Department | Realism Dispatch Enhanced ...

LOS SANTOS ŠERIFA DEPARTAMENTS
REKRUTĀCIJAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA

APLIKĀCIJAS ATBILDE

Veicot Jūsu aplikācijas izskatīšanu, rekrutācijas un apmācības divīzija sniedz savu gala atbildi. Jūsu aplikācija tiek noraidīta. Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - Intervija, vai Akadēmija. Ņemot vērā lietas apstākļus, Jūs neesiet tiesīgi rakstīt atkārtotu pieteikumu uz departamentu. 

Atbildes iemesli: SODĀMĪBA ( Izvairīšanās no miera uzturētāja )

 

Los Santos Apgabala Šerifa Departaments
REKRUTĀCIJAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA
1817 Cress Avenue, Dillimore
Los Santos, SA 808

Lietotāji skatās šo tēmu: 0