bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
0
topic
stepselis piesakas par mta.kick.lv stepseli
pagarinaatajs
Lietotājs
seritis
12 atbildes forumā
Online: 1d 3h 30m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 20:36
Pievienots, 2020. gada 23. jūlijā, 20:09

mta ipasnieka pieteikuma paraugs.

VAJADZĪGĀS PRASĪBAS, LAI PIETEIKTOS PAR FORUMA MODERATORU.

 

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

·       Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas. [  ]x

·       Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra. x[  ]

·       Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3. [  ]x

·       Jābūt vismaz 15 gadus vecam. [  ]x

·       Labas latviešu valodas zināšanas. [  ]x

·       Labas komunikācijas prasmes. [  ]x

·       Jāspēj būt neitrālam konfliktsituācijās. [  ]

x

ANKETA

Vārds : Ricards

Vecums : 2006

Iepriekšējie nickname : Ricards2006

Iepazīstini ar sevi, ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to : sveiki mani sauc ricards un visi mani draugi mani loti labi pazist ar vardu stepselis jo tiesi es biju tas kurs palidzeja daudziem jauniesiem ar sasapejusos problemu ka vaja gnomainit ipasnieku

Motivācijas vēstule ( 250 vārdi ) : nu tatad ja draugi mani sauc ricards bet labak mani sauc stepselis un tapec es domajos ka butu izcils mtakick.lv prieksnieks jo man ir loti daudz draugu kuri loti veletos mani par prieksnieku un uzskatu ka esmu viens no spejigakiem tapec ka es labi speleju sarades un dazadas vardu speles! man loti labi padodas sautrinmesana un ja kads motivets jaunietis tomer lasis so motivacijas vestuli tad vins zina ka ar stepseli var uzspelet sautrinas un veikt duelifikaciju! https://zone.msn.com/gameplayer…stance=default">https://zone.msn.com/gameplayer…stance=default seit varesim kopa spelet sautrinas ja.

tatad ko es vel velejos motiveties, a es velos teikt ka man loti patik mtakick.lv masinspele jo ir loti jauki ka cilveki izmanto iespeju kap un sture tatad si ir loti laba praktizesanas un tapec es velos ipasniekot lai varetu uzlabot jo daudzi man personigi ir sudzejusies ka stepseli ir gruti vinet sautrinas tapec drosi varesim kopa risinat sasapejusos problemu par masinam! vel daudzi sudzas ka konfiscesanas prieksnieks moblinx ir loti disaktivs un vins nespej veikt pilnu slodzi ka ipasnieks tapec velos uzteikt ka esmu izcils ipasnieks jo es jau otro dienu aktivi palidzu lietotajiem mtakickimk.lv foruma 

spele paslaik nespeju but aktivs jo musu banda cinas ar pretinieku bandu kraukskiem tapec piedodiet ja spele neesat sastapusies ar mani draugi!

lai visiem laba veseliba, silta sirds un majigums saja majigaja vide! ludzu beidziet izstarot negativo energiju :((

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: ka? a ja pavisam n oteikti!!!

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 23. jūlijā, 20:21
5
post

Izsmiekls.

-TC-

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0