bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Sveicieni no Pūtēja
PiePutnis
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 2d 5h 52m
Redzēts 2019. gada 04. jūnijā, 19:35
Pievienots, 2018. gada 28. martā, 16:16

Par Mani.

Tātad man ir 14 gadi Mani sauc Toms,Aka PiePūtnis.Esmu no Grobiņas,kur arī mācos.

Gaming.

Tātad viss aizsākas uz mana vecā datora Aka Tostera,uz kuru spēlēju minecraft,Atkarojos Latviešu serverī apmēram 1 gadu.Pēc minecraft mana rajona palika populārs MTA,Kurā aizsāku pašu pirmo Rp pieredzi.Rpoju PlayHa***,Tur pabiju apmēram 2 gadus.Tad paņemu pauzi no RP un pievērsos CS 1,6 un LOL.Spēlejot tur sapratu ka Gaming man patīk un gribu sākt spēlēt spēlītes nopietnāk.Nopirku Jaunu datoru un paņemu no drauga CS GO acc un protams spēlēju ari citas spēles,pēc laika sāku hakot iekš CsGo un dabūju pirmo VAC.Tagad esmu atkal pievērsies Rp Un gaidu šo Komūnu kad atvērsies.Nesen nopirku citu datoru un taisos spēlēt maķenīt labākas spēles un spēlēt bez lagiem MTA.Kopā spēlēju datoru ap 4 gadiem,esmu nokāvis 2 datorus un tas arī viss par mani pie Gaming Sadaļās

Hobiji.

Man patīk spēlet visādus sporta veidus,bet mīļākais ir Floorball.Brīvaja laikā strādaju,pelnu naudu un daru citas lietas. 

Vairāk par mani

Patīk klausīties Mūziku,ko daru katru dienu.Eju 8tajā klasē,Mācos Grobiņa,Grobiņas ģimnāzijā.Padodas Angļu valoda,bet Krievu valoda iespārda.Patīk komunicēt ar cilvēkiem kā ari gudri dirst bezjēgā,bet neņemiet pie sirds.Lietoju Instagram kā ari snapchat,ja gribat krāt dienas PM.Patīk spēlēt datoru brīvajā laika,runāt TS līdz vēlai naktij.Patīk mašīnas,mīļāka ir Nissan Silvia S14.Patīk tās čilotājas,un tas arī viss par mani ko varēju uzrakstīt,zinu ka īss,bet rakstu šo pirmo reizi,Zinu ka nav sakarīgs teksts,bet nu vienalga,un vēlreiz Sveiki.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0