bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
(LSPD)Lucas Hopes
SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 22. aprīlī, 14:54

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Lucas Hopes

Vecums:26

Dzimšanas datums: Janvāris.1.1985

Dzimšanas vieta:Los Santos Winewood Dzīvokļi #23

Štats:San Andreas

Tālrunis:832381

Pilsonība:Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [  ] ; Asociāta grāds [ x] ; Bakalaura grāds [ x] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Rs Haul,taksists

Pašreizējā darba vieta:Bezdarbnieks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 

Protams:San Fierro Aizsardības un migrācijas Dienests

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Protams!Spēju ātri rēāģet uz izsaukumiem,esmu vienmēr gatavs strādāt,sadarboties kolektīvā esmu viens no tiem,vīriešiem,kurš ir ļoti paugstināts un zinātnisks!Esmu vienmēr gatavs iesaistīties kādos konfliktos,jeb kādos kautiņos,jeb arī tajā pašā apšaudē!Vienmēr etbildu rācijā ar nepieciešamajiem saziņas kodiem.Savu pieredzi varu pierādīt darbā..Esmu fiziski spēcīgs vīrs!

Motivācijas vēstule:Sveiki!Mani sauc lucas esmu 26 gadus vecs vīrietis,ar masību miesas būvi..Tāatad lucas ir nācis no San Fierro kur savu pagātni ir pavadijis tikai tur,jo zināja ka būs labi darba apstākļi,bet beigās lucas bija nolēmis pārcelties uz Los Santos!Tikai tāpēc,ka bija zemi ģimenes apstākļi..Lucas ir agrāk strādājis Drošības dienestā pa apsargu,un virsnieku un ir guvis mācību strādājot šādā darba jomā...Lucas ir vienmēr gatavs strādat...Pa brivdienām lucas dodas ar savu brāli uz sporta zāli,kur sporto..un aŗī skrien..Jo tādā darbā kā virsnieks jābūt pieredzei..Es esmu draudzīgs,jo nepatīk baigie strīdi un stavstarpējie strīdi,jo lucasam patīk mierīga zeme un pasaule...Lucas ir savu bērnību pavadijis San Fierro..

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Tāpēc,ka ir iespriekšējā pieredze un zinu visu nepieciešamo,kas būtu jazin kā virsniekam,,esmu vienmēr sagatavots darbam!Spēju reaģēt uz izsaukumiem,esmu draudzīgs spēcīgs un komunikabls..Domāju,ka pieredze būtu pietiekoša

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: Kristers 

Vārds:13

UCP:bountys

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Esmu spējīgs vīrs protu vadīt auto..esmu pielāgots darba apstākļiem,visu savu vispārējo pieredzi varu pierādīt in-Game

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Protams!

maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 23. aprīlī, 06:49
0
post

 

APLIKĀCIJAS ATBILDE

 

Cienījamais, Lucas Hopes , izvērtējot jūsu CV un Motivācijas vēstuli, ar nožēlu jāsaka, ka neesat ticis nākamajā kārtā- Intervija

Pārlasot, Jūsu CV, sastapos ar vairākām drukas kļūdām un neprecīziem apgalvojumiem!

''Los Santos Policijas Departaments , Lai kalpotu un aizsargātu!''

 

Ar cieņu LSPD Priekšnieks 

Brenan Schnebly 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 497 skatījumi )
Kriksis, KlameX, ivanovs, Andzins, SnaxxXD, cvdzijden, Thomas, 518293182, ChipyLV, Niknaaks, Laurz, maarinns, Loews, gg_Billy_gg, Jankellls, , FizzyS, SkyLine