bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[GameMaster] Knight
Knight
Lietotājs
Huligan
1 atbildes forumā
Online: 3h 55m 08s
Redzēts 2019. gada 21. jūnijā, 17:10
Pievienots, 2019. gada 17. aprīlī, 19:31

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x] Pēc mēneša ir 14
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Niklāvs

Iepriekšējie nickname:Huligan

Tavs vecums:14 pēc mēneša 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Joe Anderson darbojās iekš Los Santos Valdības

Pieredze kā Gamemaster: Agrāk neslēpšu biju Adminstrators kā arī iepriekš serverī Multiplay un esmu bijis Adminstrators iekš servera MGT.

Pieredze Roleplay jomā:Esmu RPojis daudz komūnos.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):Nav.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Mani sauc Niklāvs man ir 14gadi pēc mēneša 15gadi jau no 12gadiem spēlēju Multi Theft Auto Roleplay un RolePlay esmu iemācijies pašmācības ceļā un nēesmu daudz sodīts.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Man Kick ir paticis jau no iepriekšējiem gadiem un esmu šeit atgriezies un redzu kad serverim ir izauksmes iespējas..

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Mans UCP ir Knight ļoti patīk RolePlay un redzu izaugsmes iespējas iekš kick.lv servera vēlos kļūt par GameMaster un palīdzēt serverim. Vienmēr esmu visu centies atrisināt un izšķirt visus OOC strīdus un cenšos arī palīdzēt kas ir manos spēkos. Man ir labas īpašības es vienmēr cenšos palīdzēt esmu uzticams, esmu tā teikt darbaholiķis serverī vienmēr darbadienās nodomāju iešu nost no datora jo pārāk ilgi jau sēžu un nosēžu vel kādas 2stundas jo patīk spēlēt serveri un labi izbaudīt laiku. Es kad pirmo reizi sāku spēlēt Multi Theft Auto Roleplay nodomāju pameiģināšu biju jauniņais neko nemācēju un vēlējos iemācīties RolePlay un to arī izdariju lasot F1 un iemācijos visu pašmācības ceļā un kad es iemācijos ļoti pieķēros Multi Theft Auto tagat es MTA pavadu daudz laika veidojot RolePlay.. Ar cieņu Knight

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:Jā iepazinos bet ļoti vēlētos būt GameMaster..

442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 17. aprīlī, 19:50
0
post

Nedomāju, ka ir vajadzīgi vel staffa biedri. Neitrāls.

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts Vakar, 18:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. aprīlī, 19:50
0
post

ANTI.

Vakar ļoti pavērās diskusija par NADD un LSV,tu pateici viņiem ,kā nodedzinājam spray n pray,kaut pats nebiji,liels mg,kas atņēma mums uzņemumu!

 

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2019. gada 17. aprīlī, 21:01.

 

 

 

 

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
462 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. aprīlī, 21:56
0
post

Nu nezinu nezinu, par šitādiem izdarijumiem gan gribētos teikt Pret, bet pagaidām esmu neitrāls.. Protams zinu kad esi bijis labs Gm.. 

 

 

 

 

ChipyLV
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 16h 36m
Redzēts 2020. gada 21. septembrī, 23:39
Pievienots, 2019. gada 17. aprīlī, 21:57
0
post

Piekrītu @RuleMkaZ,uz doto brīdi staff biedri esam ļoti kuplā skaitā,vairāk pagaidām nebūtu nepieciešams,pagaidām - Pret!

Pēdējo reizi rediģēja ChipyLV, 2019. gada 17. aprīlī, 21:57.
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 17. aprīlī, 22:00
0
post

Džeks neprot zaudēt, kā arī GM ir kuplā skaitā un pietiekami , kā arī lai līst statusā domāju vismaz vajadzētu 16 +

ANTI.

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 25. aprīlī, 10:54
0
post



Sveicināts Knight!

Vēlos paziņot, ka apspriežoties ar kolektīvu, sapratām, ka tavs vecums īsti neatbilst amatam(• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x] Pēc mēneša ir 14).Pasēdi vairāk serverī, pacel sev aktivitāti.

Ar cieņu MTA Administrācija.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0